სს ენერგო–პრო ჯორჯიას მენეჯმენტში ცვლილებებია. დაინიშნა ახალი გენერალური დირექტორი. ნიკოლაი ნიკოლოვი დღემდე კომპანიაში გენერალური დირექტორის მოადგილის თანამდებობაზე მუშაობდა, ხოლო 14 ნოემბრიდან მან სს ენერგო–პრო ჯორჯიას გენერალური დირექტორის პოსტი დაიკავა.
„ენერგო–პრო ჯორჯია განაგრძობს ყველა იმ პროექტზე მუშაობას, რომელიც დღემდე მიმდინარეობდა. კომპანია გეგმავს დამატებითი ინვესტიციების განხორციელებას. შედეგად გააუმჯობესდება ქსელის მდგომარეობა, გაგრძელდება რეგიონების გამრიცხველიანება არსებული გეგმის მიხედვით და გაიზრდება აბონენტების მომსახურების ხარისხიც“ – განაცხადა ენერგო–პრო ჯორჯიას ახალმა გენერალურმა დირექტორმა ნიკოლაი ნიკოლოვმა.
„ჩვენთვის მნიშვნელოვანია პროფესიონალი კადრების განვითარება; შესაბამისად, კომპანია მუდმივად ზრუნავს წარმატებული თანამშრომლების კარიერულ წინსვლაზე, რაც დასტურდება ბოლო დროს კომპანიაში განვითარებული ცვლილებებით.“ – განაცხადა ენერგო–პრო ჯგუფის დირექტორთა საბჭოს წევრმა იარომირ ტესარმა.
სს ენერგო–პრო ჯორჯიას ახალ გენერალურ დირექტორს ეყოლება სამი მოადგილე: გენერალური დირექტორის მოადგილედ ადმინისტრაციის, ფინანსების და რეგულირების დარგში დაინიშნა ნინო დადუნაშვილი, რომელსაც დღემდე კომპანიაში ეკავა ფინანსური მენეჯერის პოსტი; გენერალური დირექტორის მოადგილედ კომერცულ დარგში დარჩა მიხეილ ბოცვაძე, რომელიც აგრეთვე მოღვაწეობს ბულგარეთში ენერგო–პრო ვარნას მმართველ დირექტორად; გენერალური დირექტორის მოადგილედ ბილინგისა და ინფორმაციული ტექნოლოგიების დარგში დაინიშნა გიორგი ყორშია, რომელიც აგრეთვე მუშაობს ბულგარეთში ენერგო–პრო ვარნას მმართველი დირექტორის რანგში.

Reshuffle in JSC ENERGO-PRO Georgia
Changes took place in the management of JSC ENERGO-PRO Georgia. New Director General has been appointed. Nikolay Nikolov, who until now held the position of the Deputy Director General, from November the 14th is being appointed for the post of the Director General of JSC ENERGO-PRO Georgia.
“ENERGO-PRO Georgia carries on working on all the initiated projects. Apart from that company plans to make additional investments so that to improve electricity grid condition, continue individual re-metering of regions in accordance with the existing schedule and increase quality of customer service” – said newly appointed director general of JSC ENERGO-PRO Georgia Nikolay Nikolov.
“It is highly important for us to develop qualified cadres; we care about professional growth of our successful employees, which is confirmed by the latest developments taking place at our company” – noted member of the board of directors of ENERGO-PRO Group Jaromir Tesar.
Newly appointed Director General of JSC ENERGO-PRO Georgia will have three deputies: Deputy Director in the field of administration, finance and regulations will be Nino Dadunashvili, who formerly held the position of the Financial Manager of the company; post of the Deputy Director in the field of commercial issues is maintained by Mikheil Botsvadze, who also works at ENERGO-PRO Varna in Bulgaria as the company manager; the position of the Deputy Director in the field of billing and information technologies will be held by George Korshia, who also maintains the position of the manager at ENERGO-PRO Varna in Bulgaria.